gry

Najlepsze gry wyścigowe na telefony komórkowe

Wyścigi to jeden z gatunków, które wielu ludzi najlepiej sprawdza się na konsolach lub komputerach z joypadą – lub peryferyjnym kołem, jeśli czujesz błysk. Jednak wielu programistów również przenosi ten gatunek na urządzenia mobilne. Oto kilka najlepszych gier wyścigowych na Androida i iOS, które warto wybrać ze sklepów z aplikacjami.

Race the Sun

Zapomnij o samochodach: najlepszym kierowcą mobilnym może być właśnie ten, który daje ci kontrolę nad szybowcem zasilanym energią słoneczną. Ścigasz się z zachodzącym słońcem – stąd nazwa – ze światem wokół ciebie zmienia się każdego dnia, w którym grasz. Niektóre sprytne pomysły uzupełnione solidną rozgrywką. Nie jest jeszcze dostępny na urządzenia z Androidem, ale wkrótce rozpocznie się beta.

gry

Asphalt 8: Airborne

Jedna z najdłużej działających sieci wyścigowych na świecie. Asfalt płonął na gumie na długo przed powstaniem iPhone’a i Androida. Jego ósme wcielenie jest najlepsze: ogromna liczba samochodów do odblokowania, wszechstronny tryb kariery i imponujące wyścigi online dla wielu graczy. Wybierz najkepsze auto dla siebie – wybor jest tak szeroki jak wybór slotów w kasynie online. Wszystkie kasyna online dzisiaj maja wielki wybór gier hazardowych, często o motywach gier wyścigowych, wiec wybierz najlepszy slot dla siebie.

gry

Hovercraft Takedown

W kolorowym, blokowym poduszkowcu, w którym będziesz ścigać się w tej grze, jest powiew Crossy Road. Jednak rozgrywka to klasyczne wyścigi, z prawdziwą radością wynikającą z aspektów tworzenia gry: możesz zaprojektować własny pojazd, załadować go z bronią i dostosować go do swojego stylu jazdy.

Real Racing 3

Mutemalne aspekty gry Real Racing 3 wywołały protesty, które pojawiły się w 2013 roku, ale gra rozwijała się przyjemnie przez ostatnie trzy lata, oswajając niektóre z tych wczesnych, agresywnych podpowiedzi. Wygląda fantastycznie, działa jak marzenie i oferuje znaczną głębokość podczas odblokowywania i ulepszania samochodów podczas przechodzenia przez swoje zawody. Tutaj także tryb online dla wielu graczy jest dużym wyzwaniem.

gry

Need for Speed: No Limits

Jedna z największych konsolowych gier wyścigowych przetłumaczyła płynnie na urządzenia mobilne w najnowszej wersji. To znana mieszanka wyścigów ulicznych i szaleństwa z pokonywaniem ślizgających się zakrętów i strategicznymi bonusami, do których przyzwyczajeni są gracze NFS. Podobnie jak w przypadku

Real Racing 3, istnieje wiele wyścigów, w których można zdobyć zęby.

Horizon Chase: World Tour

Teraz coś bardziej retro: jeśli dorastałeś w grach arcade takich jak Out Run, Horizon Chase przyniesie wspomnienia powracające. To coś więcej niż czysty hołd: 16-bitowa grafika jest w sam raz, ale elementy sterujące na ekranie dotykowym działają dobrze, a rozgrywka jest na tyle świeża, że pozwala ci się wciągnąć.